Vampire School.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire School.

Anime RPG forum.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Close the door...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yohei

Yohei


Mesaje : 6
Victime : 15359
Data de inscriere : 25/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:19 am

Am trântit puternic uşa după ce am intrat în baie , uşor iritat , îndreptându-mă spre ghiuveta. Am dat drumul la apă şi mi-am spălat faţa , lichidul rece trezindu-mă cât de cât. Îmi ridic privirea , holbându-mă în oglindă , lentilele de contact încă îşi făceau bine treaba dar nu şi canini ,ce-mi erau foarte pronunţaţi , i-am atins cu degetul pe rând , scăpând în cele din urmă o înjurătură.
Sus In jos
Rosa Ramirez.
Admin
Rosa Ramirez.


Mesaje : 89
Victime : 15453
Data de inscriere : 24/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:24 am

Intră grăbită pe uşă ţinându-şi mâna dreaptă de cealată , sângele curgea destul de tare , se tăiase în sticla de suc spartă pe hol .
-la naiba! înjură printre dinţi neobservându-l pe băiat , trecând ca fulgerul pe lângă el băgându-şi mâna în apă.
Sus In jos
http://vampireschool.omgforum.net
Yohei

Yohei


Mesaje : 6
Victime : 15359
Data de inscriere : 25/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:34 am

Brusc am simţit un miros înţepător , ce-mi intoxica nările , un miros atât de cunoscut şi care îmi crea dependenţă. M-am dat câţiva păşi înapoi când tânăra trecu pe lângă mine.M-am depărtat şi mai mult lipindu-mi spatele de peretele cel mai îndepărtat şi lăsându-mi trupul să alunce până făcu contact cu suprafaţa rece a gresiei. Am scos rapid din mânecă o lamă destul de mică şi subţire , pe care am aruncat-o rapid în direcţia tinerei , tăindu-i o şuviţă de păr , mirosul devenea din ce în ce mai intens , ecourile sale răsunând în sângele meu , ce clocotea în acel moment , voiam să-i atrag atenţia , când s-a uitat spre mine am replicat:
-Cred că ar trebui să pleci...cât mai poţi...
Sus In jos
Rosa Ramirez.
Admin
Rosa Ramirez.


Mesaje : 89
Victime : 15453
Data de inscriere : 24/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:44 am

Îşi întoarse privirea speriată spre tip , ce putea face? sângele ală curgea non-stop , nu înţelegea tipul nu luase pastilele? Poate că nu i-au ajuns , încercă să se mişte deşi nu prea pupea , îşi sprijini mâinile de ghiuvetă împrăştiind sângele pe ghiuvetă.
Sus In jos
http://vampireschool.omgforum.net
Yohei

Yohei


Mesaje : 6
Victime : 15359
Data de inscriere : 25/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:53 am

Am continuat să o urmăresc cu privirea , ce naiba făcea?Nu se mişcase , iar sângele ăla nenorocit continua să curgă. Mi-am dus mâna la bază gâtului , desfacandu-mi uşor cravata.
-Hey...prinde!am zis eu cam cu greutate , aruncând-i cravata , speram că se va prinde de ce i-am dat-o: ca să-şi lege mâna şi să oprească sângerarea , nu eram în stare să mă leg în cuvinte şi o explicaţie. Am scrâşnit din dinţi închizându-mi ochii. Mi-am dus mâna la gură , muşcându-mi unul din degete , căci nu mai puteam rezista instinctelor ce fierbeau înăuntrul meu.
Sus In jos
Rosa Ramirez.
Admin
Rosa Ramirez.


Mesaje : 89
Victime : 15453
Data de inscriere : 24/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 4:58 am

Prinse cravata tipului , îl privi cu coada ochiului şi o lăsă să pice jos , apoi îl privi pe tip cum parcă ''fierbea'' , gândurile ce îi treceau prin cap nu erau deloc deştepte dar...întinse mâna sângerindă spre băiat , ştia că nu poate murii dacă îi este băut sângele , pastilele date de director o ajuta să îşi regenereze sângele , şi nu ar fi fost prima oara când făcea asta.
Sus In jos
http://vampireschool.omgforum.net
Yohei

Yohei


Mesaje : 6
Victime : 15359
Data de inscriere : 25/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 5:13 am

Mi-am deschis brusc ochii , când am simţit mirosul mai puternic şi am auzit picăturile cum se prelingeau pe gresie , foarte aproape de mine , i-am văzut mâna întinsă spre mine , ce naiba făcea? la ce se gândea? chiar nu îi era teamă?m-am întrebat eu muşcându-mi buza inferioară pentru a-mi împiedica reflexul de a-i prinde mâna. În cele din urmă am cedat , nu mai puteam să-mi stăpânesc acţiunile şi pe de o parte era şi vina ei...o prevenisem...mi-am întins mâna prinzându-i degetele , apropiindu-mi mai mult capul şi începând să ling lichidul roşiatic ce se prelingea rapid.
Sus In jos
Rosa Ramirez.
Admin
Rosa Ramirez.


Mesaje : 89
Victime : 15453
Data de inscriere : 24/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyDum Apr 25, 2010 5:21 am

Îşi strânse puţin ochii şi îşi muşcă buza inferioară , durerea nu o simţea deloc , căci nu avea ce durere să simtă . Îl privi pe tip şi trase aer în piept .
Sus In jos
http://vampireschool.omgforum.net
Yohei

Yohei


Mesaje : 6
Victime : 15359
Data de inscriere : 25/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyLun Apr 26, 2010 2:41 am

Am continuat să gust din lichidul ăla , ca de un drog de care eram dependent , cu fiecare picătură înghiţită nu mai îmi simţeam corpul arzând şi îmi recăpătam din control.Peste câteva momente i-am eliberat mâna , lăsându-mi privirea în jos căci mă simţeam penibil din cauză că nu mă oprisem însă am murmurat către ea:
-Thanks....
Sus In jos
Rosa Ramirez.
Admin
Rosa Ramirez.


Mesaje : 89
Victime : 15453
Data de inscriere : 24/04/2010

Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... EmptyMar Apr 27, 2010 5:14 am

Rânji uşor şi zâmbi cald.
-Păi cam asta e meseria mea. dădu' din umeri.
-Oricând şi cam la orice oră eu sunt ceea la care să apelezi. murmură simţind un fior ciudat când spunea aceste cuvinte , se simţea ca o păpuşă controlată dar totuţi liberă să facă ceea ce vrea.
Sus In jos
http://vampireschool.omgforum.net
Continut sponsorizat





Close the door... Empty
MesajSubiect: Re: Close the door...   Close the door... Empty

Sus In jos
 
Close the door...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire School. :: Scoala. :: Băile şcolii.-
Mergi direct la: